Elegancka automatyka dla okiennic

Elegancka automatyka dla okiennic

Stylowe okiennice stanowią nierzadko prawdziwą ozdobę domowych elewacji. Ich estetyce mogą jednak zagrażać czynniki mechaniczne, takie jak wiatr czy niedokładne domknięcie przez użytkownika. Napęd FAAC Night One Day reguluje pracę okiennic jedno- i dwuskrzydłowych, zwiększając ich bezpieczeństwo i oszczędzając nam czas.

Cichy ruch okiennicy umożliwia para zakrzywionych ramion, które kontroluje silnik elektromechaniczny i system przekładni. W zależności od wybranego typu napędu, mechanizm pozwala otwierać i zamykać skrzydła za pomocą przytrzymanego przycisku, pilota lub przełącznika impulsowego. Specjalne zabezpieczenie utrzymuje okiennice w dowolnej wybranej przez nas pozycji (także przy silnym wietrze), a wszystko to możliwe jest bez konieczności otwierania okna. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, napęd jest trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zestawy Night One Day są praktyczne i łatwe w montażu – można je instalować zarówno na nowych, jak i już istniejących okiennicach, także w przypadku zainstalowanych wcześniej moskitier. Automat mieści się w aluminiowym pojemniku barwy białej lub brązowej, pozwalając tym samym dopasować go estetycznie do elewacji. Kompaktowe gabaryty napędów pozwalają na montaż przy stosunkowo płytkich otworach okiennych – wystarczy przestrzeń 10 cm. Dzięki temu automat jest praktycznie niewidoczny, co dodatkowo wpływa korzystnie na ogólny wygląd domowej fasady.

Dane techniczne:
Rodzaj napędu: elektromechaniczny
Zasilanie: 230V
Moc: 135 W lub 200 W (w zależności od rodzaju)
Czas otwarcia/zamknięcia: ok. 16 sekund
Sterowanie: ręczne (przytrzymanie wciśniętego przycisku)/pilot 433 MHz/przełącznik impulsowy
Minimalna głębokość otworu okiennego: 10 cm
Rekomendowana grubość okiennicy: 3,6 cm
Doprowadzenie zasilania: z prawej lub lewej strony, z góry lub z dołu
Kolor: biały lub brązowy
Cena: od 1200,00 zł netto

You might also like

Podłogi 0 Comments

Cisza w domu – jak odciąć się od niechcianych dźwięków?

Angielskie słowo „noise”, czyli hałas, pochodzi od łacińskiego „nausea”, co oznacza chorobę, nudności. Zbieżność nieprzypadkowa – od dawna przecież wiadomo, że dźwięk, jego intensywność, częstotliwość i głośność, mają ogromny wpływ

Projekty 0 Comments

Układanie kostki brukowej metodą drenażową: dobieramy fugi

Spoinowanie z użyciem zapraw fugowych wodoprzepuszczalnych możliwe jest w obszarach o lekkim i średnim obciążeniu ruchem, takich jak ciągi piesze, podjazdy do posesji czy miejsca parkingowe na prywatnych posesjach. Tego typu zaprawy sprawdzą się także w budownictwie

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!