Zabawa w asymetrię: Charlotte i Fashion

Zabawa w asymetrię: Charlotte i Fashion

Projekty, w których wykorzystana została asymetria, wprowadzają do wnętrza element świadomej zabawy formą. Kolekcje wypoczynkowe Charlotte i Fashion są dowodem na to, że  warto zdecydować się na tę zabawę, by stworzyć aranżację stylową i niebanalną.

Zagrajmy odważnie

Miejsce w domu, w którym odpoczywamy, nie może funkcjonować bez wygodnej kanapy czy fotela. Niezależnie od ulubionej formy relaksu, meble wypoczynkowe powinny być dobrane zgodnie z naszymi potrzebami i indywidualnymi upodobaniami. Aranżacja, która jest odbiciem naszego stylu i charakteru, oprócz komfortu fizycznego gwarantuje satysfakcję niezbędną do efektywnego wypoczynku. Dlatego warto zdecydować się na ciekawe rozwiązania, które najlepiej odzwierciedlą nasz charakter.

Dyskretny urok złamanych proporcji

Dwie kolekcje wypoczynkowe prezentowane przez Bydgoskie Meble z wdziękiem opierają się sztampowym rozwiązaniom. Serie Charlotte i Fashion są propozycją dla tych, którzy obok komfortu użytkowania cenią dobry design. Duże, wygodne narożniki z kolekcji Charlotte o głębokich siedziskach i wyprofilowanych oparciach, kuszą ciekawą formą. Asymetryczny podłokietnik i takież charakterystyczne metalowe nogi dodają obszernym meblom lekkości i polotu. Nieco inne, kształty przybrały meble z kolekcji Fashion. Prezentuje ona ciekawe, warstwowe bryły  o ściętych dolnych rogach. Oprócz zachwianej symetrii uroku meblom dodają pikowane siedziska i stylowe przeszycia na oparciach. Obok narożników, posiadających funkcję spania, w kolekcji znaleźć można wygodny fotel i pufę. Fashion to odważna, spójna kolekcja, idealnie pasująca do wnętrza utrzymanego we współczesnym klimacie niezobowiązującej elegancji.

Zabawa formą może przynieść naprawdę ciekawe efekty, dodając klasycznym meblom odrobinę ekstrawagancji. Warto zdecydować się na ciekawe rozwiązania, by stworzyć miejsce do wypoczynku, które będzie kusić atmosferą komfortu w stylowej odsłonie.

You might also like

Wnętrza 0 Comments

Minimalistyczny salon pełen światła

Przestronne, jasne aranżacje, to nie tylko realizacja współczesnych trendów designerskich. Przestrzeń, w której minimalizm łączy się z doskonałą formą, zostawia miejsce dla swobodnej wędrówki myśli, będąc zaproszeniem do odpoczynku i

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!